Kejvina Kthella merr vëmendje me një pozë provokuese ndërsa vë në pah figurën trupore

Ajo momentalisht është njëra prej modeleve shqiptare më të kërkuara dhe jo vetëm.

Fjala është për modelen Kejvina Kthella, e cila rrëmben vëmendje të madhe sa herë që publikon imazhe në rrjetet sociale.

Një gjë të tillë e ka bërë edhe së fundmi, gjersa ka ndarë me ndjekësit një imazh tejet provokues të sajin.

Fotografia në fjalë e shfaq atë në formë të mrekullueshme dhe natyrisht se në plan të parë ka vënë figurën trupore, për të cilën edhe flitet vazhdimisht.

E veshur me të brendshme kuq e zi e me një pozë joshëse, biondja ka bërë që të gjithë t’i kthejnë sytë nga ajo.

Ndërkohë, të shumta kanë qenë edhe reagimet nga ndjekësit e saj, teksa postimi është pëlqyer nga mbi 13 mijë njerëz për vetëm pak kohë nga publikimi.

Kejvina tashmë është bërë partnere e shumë brendeve të njohura, e cila njëherësh është një nga modelet më aktive në Shqipëri.

Ajo tash e një kohë është zhvendosur në Itali dhe atje po vazhdon të zhvillojë një sërë aktivitetesh.