Dhurata Dora paralajmëron këngë të reja

Dhurata po punon në projekte të reja Këngëtarja e mirënjohur, Dhurata Dora, i është përgjigjur pyetjeve që i kanë bërë ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram. Lidhur me projekte e reja muzikore, Dhurata ka treguar se ka disa këngë që pritet të publikohen. “Kam shumë këngë që priten me dal, menxi spo pres me i dëgju bashkë”, ka treguar këngëtarja. Ndryshe, “Lass Los” është projekti i fundit muzikor që Dhurata e ka sjellë në bashkëpunim me reperin e njohur, Azet. Kënga ka arritur mbi 13 milionë klikime në Youtube.  Të ngjajshme …“A ma mire mrena a n’ballkon?” “Zemër” arrin 400 milionë klikime në YouTube Dhurata arrin këtë shifër të ndjekësve në Instagram  Azeti dhe Dhurata Dora publikuan bashkëpunimin Kënga e Azetit dhe Dhuratës po qarkullon në Instagram dhe YouTube Dhurata dhe Azeti kanë gati këngën e re….