Keisi Medini vjen atraktive në pozat me bikini

Keisi Medini vazhdon të jetë aktive në profilet e saja në rrjetet sociale me publikimin e fotografive dhe videove të ndryshme.

Imazhet që vënë në plan të parë dukjen e saj, tërheqin interesimin e ndjekësve dhe marrin pëlqime të shumta.

Biondja e bukur këto ka pozuar e veshur me bikini, ndërkohë që po qëndron në vetizolim në shtëpinë e saj.


Keisi ka vendosur të ndjekë hapat e babait duke e provuar veten edhe në muzikë, ajo tashmë ka publikuar disa këngë, bashkëpunim edhe solo.
Në këtë mënyrë, vajza e këngëtarit të njohur, Sabiani, po e ndjek trendin e yjeve që po i përdorin rrjetet sociale në këtë periudhë të pandemisë së coronavirusit.