E ëma festoi ditëlindjen, Tayna e uroi me një fotografi

Ditën e djeshme e ëma e reperes shqiptare, Tayna festoi ditëlindjen! Sigurisht në një ditë si kjo nuk ka munguar një urim i ëmbël nga reperja, e cila ka zgjedhur ta urojë publikisht nënën e saj.

“Gëzuar ditëlindjen mami”, shkruan ajo në foton e tortës.

Ndërsa në foton tjetër Tayna ka pozuar krah mamasë ndërsa ne s’na bie gjë tjetër në sy, veçse ngjashmëria e madhe e të dyjave.

Mamaja e Tayna-s është gjithashtu bjonde si reperja dhe duket si një vajzë e re.

Madje, reperja dhe mamaja e saj shumë lehtë mund të ngatërrohen për motra, pasi mamaja e Tayna-s duket shumë e re.

“Gjeni mamin në foto”, shkruan reperja.