Për shkak të COVID19, Almeda ka kohë që nuk e ka parë…

Almeda Abazi është një nga aktoret shqiptare më të pëlqyera të publikut.

Ajo ka vite  që ka shkuar në Turqi, atje ku po jeton dhe është martuar me aktorin turk Tolgahan Saysman, shkruan Syri Kosova.
Mirëpo, duke qenë se edhe Turqia u prek nga virusi që shkaktoi sëmundjen COVID19, edhe aktorja ka hyrë në karantinë.

Bukuroshja përmes rrejteve sociale ka zbuluar se në këtë periudhë nuk e ka parë as vëllain e vogël, për të cilin ka thënë se po i mungon shumë.