Ju lutem na lejoni qė t“ju prezantohemi me disa fjalė Vera-ks.com me vite tė tėra bėnė transmetime tė plota nė internet pėr tė gjithė vizitorėt.

- Ne tashmė kemi arritur tė krijojmė njė specializim tė plotė nė kėtė fushė duke ofruar transmetime digjitale pėr shumė mediume shqiptare nga Kosova, Shqipėrija , Maqedonia etj...Duke pėrdorur tė arriturat e fundit teknoligjike, ne tashme kemi kaluar ne opsionin (Full HD) transmetojmė disa kanale televizive live nė kualitetin e lartė
High Definition

- Qellimi i punes ton eshte që t'i bashkojm rinin shqiptare ane e mban botes dhe te knaqum se bashku. Kemi shum lavdata per punen qe e bejm nga vizitoret ton dhe ne dot punojm edhe ma shum ne te ardhmen per te pas edhe ma shum menyra komunikimi per te komunikuar se bashku.

- Moto e jon eshte kënaqësi pa fund ne gjdo dite mundohemi te gjejm menyra tjera se si rinija e jon te kenaqet se bashku, me keto sherbime 'per te gjith nga pak' dhe ajo me e rendesishmja qe sherbimi yne gjithmon te jet pa pages per vizitoret ton.

- Ne nuk i takojm asnje organizacioni por jemi nje faqe që ju mundesojm te gjitha sherbimet falas dhe ne nuk jemi të varur nga askush
.

ë