Magazina

Teknologji

Shëndetësi

Kuzhinë

Ekonomi

kulturë

Sport

Salah shpallet “Topi i Artë” i Afrikës

Mohamed Salah shpallet futbollisti më i mirë i vitit 2018-të. Në mbrëmjen gala të organizuar ...

Lexo më shumë »

Ylli i Kosovës pranë largimit, e kërkojnë dy klube të mëdha evropiane

Arsenali dhe Juventusi kanë treguar interesim për mesfushorin e Willem II, Donis Avdijaj, gjithnjë sipas ...

Lexo më shumë »

Kampionët pësojnë në Turqi

Skuadra kampione aktuale e Kosovës nw basketboll, Bashkimi i Prizrenit ka pësuar humbje në kuadër ...

Lexo më shumë »

Barcelona i pushon Messin dhe Suarezin për ndeshjen e Kupës

Dyshja kryesore e Barcelonës, Lionel Messi, Luis Suarez, por edhe startuesit tjerë si Ivan Rakitic, ...

Lexo më shumë »