Magazina

Kush e tha që xhinset janë zgjedhje ekskluzive vetëm e stinëve të ngrohta?

Vjeshta, por edhe dimri mund të jenë sezonet ideale kur ju mund të vishni xhinse, sigurisht nëse zgjidhni të duhurat! Këto xhinse që ne do ju propozojmë mund të vishen gjatë sezonit vjeshtë/dimër 2019-2020, por edhe pranverë/verë 2020! Janë pjesë e linjës Conscious dhe janë pambuk 99%. Xhinse me bel të lartë, xhepa të përparmë të mëdhenj të përshkruar me ...

Lexo më shumë »

Vajzën e Mahmut Feratit nuk e keni parë kurrë më të bukur

Mahmut Ferati është këngëtar i mirënjohur, më i zëshmi dhe më i kërkuari i dasmave shqiptare.Ndër vite në skenë, ka arritur të krijojë një bagazh të madh të karrierës, me hite, albume e bashkëpunime nga më të ndryshmet, Emri i Mahmut Feratit jo shumë shpesh është i pranishëm në mediat rozë, por edhe atëherë kur flitet për të, janë kryesisht ...

Lexo më shumë »

Kush i tha Norës të mbulohet kaq shumë

Që kur është përhapur lajmi për ndarjen e saj me Robert Berishën më nuk është ndarë nga mediat rozë.Edhe për detajin më të vogël emri i Nora Istrefit është shndërruar në lajm, duke u nisur gjithmonë nga ajo që zgjon kureshtje dhe interesim të dyfishta, E, përderisa të gjithë e kanë përmendur për divorcin e saj me Robin, Nora është ...

Lexo më shumë »