Floriani feston ditëlindjen, kaq vjeç u bë

Florian Beqiri sot feston ditëlindjen.

Florian Beqiri me këtë datë feston ditëlindjen, sot ai mbushi plot 19 vjet jetë, shkruan lajmi.net.

“Shumë urime për mua”, ka shkruar Floriani mbi një fotografi, në të cilën ka pranuar shumë urime nga miqtë dhe fansat e tij.

Për ndryshe, projekti i fundit nga Florian Beqiri është “Hajde zemër”, të cilën e solli në duet me Estton.