Author: admin

I am a web developer who is working as a freelancer. I am living in Saigon, a crowded city of Vietnam. I am promoting for http://sneeit.com

1 2 3 4 8 20 / 79 POSTS
Notat e lojtarëve: Spezia 1-1 Inter, Lautaro më i miri

Notat e lojtarëve: Spezia 1-1 Inter, Lautaro më i miri

Spezia dhe Interi i kanë ndarë pikët në ndeshjen e vlefshme për xhiron e 32-të në Serie A. Edhe pse rezultati ishte i barabartë, Nerazzurrët kishi [...]
Facebook thotë se ka ndaluar një fushatë spiunimi të inteligjencës palestineze

Facebook thotë se ka ndaluar një fushatë spiunimi të inteligjencës palestineze

Kompania Facebook tha të mërkurën se ka çaktivizuar llogaritë e përdorura nga organizata e brendshme e inteligjencës palestineze për të spiunuar gaze [...]
Shije e patejkalueshme: Mish pule me jogurt të cilin duhet patjetër ta provoni

Shije e patejkalueshme: Mish pule me jogurt të cilin duhet patjetër ta provoni

Shije fantastike, nuk do t’i rezistoni Përbërësit: ▪ 6 bërxolla pule,▪ ¼ e filxhanit jogurt,▪ 2 lugë majonezë,▪ dy lugë të vogla mustardë (senf [...]
Gjyveç me mish qengji dhe turli

Gjyveç me mish qengji dhe turli

Gjellë e shijshme, ku mishi i qengjit gatuhet ngadalë dhe në harmoni me perimet Enët e thella prej balte të pjekur dhe gjellët që gatuhen në këtë [...]
Haxhiu pas arrestimit të policit në Gjilan: Dhunuesit s’kanë vend në institucionet tona

Haxhiu pas arrestimit të policit në Gjilan: Dhunuesit s’kanë vend në institucionet tona

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu u ka bërë thirrje organeve të drejtësisë të marrin të gjithë hapat e nevojshëm në lidhje me rastin e policit [...]
Policia vazhdon patrullimet, apelon për respektim të masave anti-Covid

Policia vazhdon patrullimet, apelon për respektim të masave anti-Covid

Policia e Kosovës edhe këtë mbrëmje ka vazhduar me patrullime rigoroze për të ruajtur shëndetin e qytetarëve. Ata janë parë në shumë vende të ndry [...]
Si të bini në peshë dhe të kujdeseni për shëndetin gjatë muajit të Ramazanit

Si të bini në peshë dhe të kujdeseni për shëndetin gjatë muajit të Ramazanit

Janë plot 30 ditë ushqim i programuar, ndaj të gjithë myslimanët janë gati për të bërë një sakrificë tjetër në këtë muaj agjërimi. Mjekët këshillojë [...]
Këto janë shenjat paralajmëruese të kancerit të tiroides që duhet të njohë çdo grua

Këto janë shenjat paralajmëruese të kancerit të tiroides që duhet të njohë çdo grua

Shpesh dëgjojmë rekomandime të tipit, bëni kontrolle të herëpashershme të gjirit për të zbuluar në kohë kancerin, apo vini re nishanet nëse ndryshojn [...]
Pozicioni më i mirë i gjumit për ta mbajtur zemrën e shëndetshme

Pozicioni më i mirë i gjumit për ta mbajtur zemrën e shëndetshme

Kur vjen puna për të shkuar në shtrat natën, me siguri keni menduar gjatë viteve se cilët janë jastëkët tuaj të preferuar ose llojin e dyshekut që mb [...]
Zbulojeni a vuani nga shiatiku dhe shërojeni kështu

Zbulojeni a vuani nga shiatiku dhe shërojeni kështu

Zbuloni a vuanii nga shiatiku dhe shërojeni kështu. Tingëllon e pazakonshme, mirëpo njerëzit betohen që ka ndikim. Shiatiku është emri i një si [...]
1 2 3 4 8 20 / 79 POSTS