Category: Kuzhina

Kuzhina

Shije e patejkalueshme: Mish pule me jogurt të cilin duhet patjetër ta provoni

Shije e patejkalueshme: Mish pule me jogurt të cilin duhet patjetër ta provoni

Shije fantastike, nuk do t’i rezistoni Përbërësit: ▪ 6 bërxolla pule,▪ ¼ e filxhanit jogurt,▪ 2 lugë majonezë,▪ dy lugë të vogla mustardë (senf [...]
Gjyveç me mish qengji dhe turli

Gjyveç me mish qengji dhe turli

Gjellë e shijshme, ku mishi i qengjit gatuhet ngadalë dhe në harmoni me perimet Enët e thella prej balte të pjekur dhe gjellët që gatuhen në këtë [...]
2 / 2 POSTS