Category: Showbiz

Showbiz

Fëmijët e Sinan Hoxhës si drita

Fëmijët e Sinan Hoxhës si drita

Sinan Hoxha është këngëtari i mirënjohur i muzikës popullore, tejet i angazhuar në tregun e dasmave dhe ahengjeve. Gjithmonë i dashur nga publiku, [...]
Si rrallë herë Ramadan Krasniqi pozon me dy mbesat e tij

Si rrallë herë Ramadan Krasniqi pozon me dy mbesat e tij

Dani ka kohë që nuk është ndier i gjallë Pandemia ka bërë që këngëtari Ramadan Krasniqi të jetojë në heshtje, e të kënaqet me familjen e tij me të [...]
Afërdita Demaku nuk i ka më 42 vjeç, por 22…

Afërdita Demaku nuk i ka më 42 vjeç, por 22…

Afërdita Demaku veç po rinohet. Thuajse çdo ditë asaj vitet po vijnë duke iu zbritur e jo duke iu ngritur, shkruan “Kosovarja”. Kjo vërehet në [...]
Gold AG: Ata që reaguan për odë e kuzhinë, përse po heshtin për xhaminë

Gold AG: Ata që reaguan për odë e kuzhinë, përse po heshtin për xhaminë

Gold AG ka një mesazh pas sulmit të ndodhi në një xhami, në Tiranë dje (e hënë Gjatë ditës së djeshme, në xhaminë “Dine Hoxha” në Tiranë, një pers [...]
Sinani shkruan fjalët më të mira ditëlindjen e gruas

Sinani shkruan fjalët më të mira ditëlindjen e gruas

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani janë ndër çiftet më të dalluar në mediat rozë. Duke qenë aktiv në rrjete sociale, ata gjithmonë kalojnë në lajm, sh [...]
5 / 5 POSTS