Category: Sport

Sport

Notat e lojtarëve: Spezia 1-1 Inter, Lautaro më i miri

Notat e lojtarëve: Spezia 1-1 Inter, Lautaro më i miri

Spezia dhe Interi i kanë ndarë pikët në ndeshjen e vlefshme për xhiron e 32-të në Serie A. Edhe pse rezultati ishte i barabartë, Nerazzurrët kishi [...]
1 / 1 POSTS