Notat e lojtarëve: Spezia 1-1 Inter, Lautaro më i miri

HomeSport

Notat e lojtarëve: Spezia 1-1 Inter, Lautaro më i miri

Spezia dhe Interi i kanë ndarë pikët në ndeshjen e vlefshme për xhiron e 32-të në Serie A. Edhe pse rezultati ishte i barabartë, Nerazzurrët kishi

Spezia dhe Interi i kanë ndarë pikët në ndeshjen e vlefshme për xhiron e 32-të në Serie A.

Edhe pse rezultati ishte i barabartë, Nerazzurrët kishin paraqitje më të mirë se skuadra vendase

Lautaro Martinez ka marrë vlerësimin më të lartë në këtë takim, derisa Samir Handanovic ka marrë notën më të ulët.

Qendërmbrojtësi shqiptar i Spezias, Ardian Ismajli, nuk është vlerësuar me notë aq të mirë në ekipin e tij.

SofaScore ka bërë vlerësimin e plotë të lojtarëve të të dyja skuadrave. /Telegrafi/